503 974 799 biuro@welrob.pl

Chusty Jesienno – Zimowe

od 199,00 zł

Obszerna, miękka, przytulna, ciepła i hypoalergiczna chusta damska. Stanowi elegancki i bardzo stylowy dodatek do wielu stylizacji. Ponadczasowy, prosty krój sprawia, że chusta ta nie wychodzi z mody.

Ciekawe, żywe kolory zapewniają, że nie przejdziesz ulicą niezauważona. Produkty te świetnie sprawdzą się w chłodniejszych porach roku.

Warto o nich pamiętać w zimne, późne dni jesieni, czy w mroźne dni zimy.

Kto raz się skusi na chustę z alpaki, nie wróci do wcześniejszych produktów!

Przy tworzeniu tej chusty wykorzystana została przędza najwyższej jakości. Bez żadnych domieszek akrylowych, 100 % alpaka. Alpaka to włókno nieprzetworzone, które nie zostało poddane obróbce chemiczne. Dzięki temu chusty są bardzo miękkie i delikatne – mogą być noszone bezpośrednio na skórę.

 

Materiał – alpaka/bawełna

Rozmiar – 190 / 90 cm

 

Prezentowane zdjęcia są przykładowymi realizacjami. Chusty każdorazowo wykonujemy wg wytycznych klienta. Kolorystyka, wielkość, jak i dodatki są zawsze uzgadniane z klientem przed wykonaniem projektu. 

SPOSÓB SKŁADANIA ZAMÓWIENIA:

Aby zamówić produkt, proszę o kontakt za pomocą:

formularza kontaktowego,
– za pośrednictwem Facebook,
– wysyłając bezpośrednie zapytanie na adres e-mail biuro@welrob.pl
– kontaktując się pod nr tel. 503 974 799.

W treści wiadomości proszę podać nazwę produktu, kolorystykę, materiał, oraz ilość. W odpowiedzi otrzymają Państwo dane do przelewu z wizualizacją produktu.

Koszty transportu:

Odbiór osobisty – 0 zł

Przedpłata przed realizacją:
– kurier UPS 20 zł
– paczkomaty InPost 15 zł 

Pobranie:
– kurier UPS/DPD 25 zł
– paczkomaty InPost 19 zł 

 

UWAGA!!! Nie przyjmujemy zwrotów produktów ze względu na indywidualny charakter. Każdy produkt jest wykonywany pod zamówienie klienta (Art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta).