503 974 799 biuro@welrob.pl

Chusta „Ombre”

od 179,00 zł

 

Chusta „Ombre” – chusta bawełniana wykonana na szydełku . Posiada piękne kolory OBMRE. Chusta posiada ciekawy ażurowy wzór, który sprawia, że nabiera ona na lekkości i szyku. Ze względu na ciekawą kolorystykę, chusta ta świetnie sprawdzi się do wielu stylizacji. Założona do zwykłej sukienki czy innego stroju w stonowanych kolorach, ożywi kreację i sprawi, że będziesz wyglądać obłędnie.

Produkt idealnie sprawdza się w sezonie wiosenno – jesiennym.

Chusta może być noszona na kilka sposobów, m.in. na szyi jako alternatywa szala, na ramionach jako otulacz np. w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przepasana na biodrach do stroju kąpielowego – jako pareo.

Chusta to taka rzecz, którą każda kobieta powinna mieć – podaruj sobie odrobinę luksusu!

Bawełniane chusty cieszą się wielkim powodzeniem wśród kobiet. Otrzymane jako prezent z pewnością ucieszą niejedną Panią.

Możliwość wykonania chusty w dowolnej kolorystyce:

od 2 do 7 kolorów 

Materiał – 55% BAWEŁNA 45% akryl

Rozmiar – ok 190 / 80 cm

Prezentowane zdjęcia są przykładowymi realizacjami. Chusty każdorazowo wykonujemy wg wytycznych klienta. Kolorystyka, wielkość, jak i dodatki są zawsze uzgadniane z klientem przed wykonaniem projektu. 

SPOSÓB SKŁADANIA ZAMÓWIENIA:

Aby zamówić produkt, proszę o kontakt za pomocą:

formularza kontaktowego,

– za pośrednictwem Facebook,

– wysyłając bezpośrednie zapytanie na adres e-mail biuro@welrob.pl

– kontaktując się pod nr tel. 503 974 799.

W treści wiadomości proszę podać nazwę produktu, kolorystykę, materiał, oraz ilość. W odpowiedzi otrzymają Państwo dane do przelewu z wizualizacją produktu.

Koszty transportu:

Odbiór osobisty – 0 zł

Przedpłata przed realizacją:

– kurier UPS 20 zł

Pobranie:

– kurier UPS/DPD 25 zł

 

UWAGA!!! Nie przyjmujemy zwrotów produktów ze względu na indywidualny charakter. Każdy produkt jest wykonywany pod zamówienie klienta (Art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta).