503 974 799 biuro@welrob.pl

O mnie

Wełrob Iwona Wita to szeroko rozumiane Wełniane Robótki tworzone na drutach czy szydełku. To także niebanalne ozdoby z wykorzystaniem włóczki, sklejki i innych materiałów, które Wełrob przetwarza nadając im niebanalny charakter.

Znajdziesz tutaj

Masę inspiracji na prezent

Nietuzinkowe produkty stworzone z miłości i pasji

R

Produkty wykonane 100% ręcznie, według indywidualnej wizji oraz z uwzględnieniem preferencji klienta

Iwona Wita

czyli założycielka Wełrob. Kobieta pełna pasji, chęci do pracy i z głową pełną pomysłów.

Żona i matka dwójki wspaniałych dziewczynek. Spełniona kobieta w obszarze rodzinnym, gotowa do rozpoczęcia nowej ścieżki karierowej.

„Zapraszam Cię do wspaniałego świata

produktów jakim jest Wełrob!”

~Iwona Wita

Skąd pomysł na biznes?

„Pasja do rękodzieła towarzyszyła mi odkąd pamiętam. Już jako mała dziewczynka każdą wolną chwilę spędzałam z kłębkiem włóczki i szydełkiem bądź drutami w ręku. Dziś niewiele się zmieniło. Podstaw szydełkowania i robienia na drutach nauczyła mnie moja Babcia, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Teraz z każdym dniem zdobywam nowe informacje i uczę się nowych wzorów i rozwiązań. Swoją zdobytą wiedzę przekładam w praktykę i po prostu tworzę.

Rękodzieło to moje drugie życie. Uwielbiam kiedy z nic nie znaczących elementów powstaje coś niepowtarzalnego, wyjątkowego jedynego w swoim rodzaju. Jest mi niezmiernie miło, kiedy widzę, że moje „dzieła” nie cieszą tylko mnie, ale służą innym. Staram się, aby tworzone przeze mnie produkty były nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Mam nadzieję, że mi się to udaje, i że urzekną one także Twoje serce tak samo jak urzekają moje.